«Громадська хвиля» ефір за 7 вересня. Частина другаDescription:

Вміст: 

Про програму Франції як спеціального гостя фестивалю говорить директор Французького інституту Матьє Арден: «Будут 4 писателя и 1 издательница. Среди них Леонор де Рекондо и Катрін Кюссе. Писатели здесь пока не переведены. Но в зависимости от того, как они будут выступать, есть возможность того, что их произведения будут переведены».

Про спеціальну програму «Жінка в темі», що буде присвячена гендерній тематиці, говорить співкураторка програми Лариса Денисенко: «Події програми передбачають дискусії на теми сімейного насильства, відображення жінок в українських медіа, ролі жінки в українському суспільстві, гендерних стереотипів… і навіть читання фрагментів сучасних українських текстів українськими депутатками».

Далі в ефірі слухаємо репортаж з Артемівська.

Тему АТО продовжуємо з волонтерами, котрі розповідають про нове програмне забезпечення та навчальну програму для українських танкістів. Ця встановлена на планшет програма забезпечує орієнтування на місцевості за допомогою електронної карти та розрахунок для стрільби із закритої вогневої позиції на дальність до 12 км.

Details:

Uploaded by: Громадське радіо
Duration: 49:39
Views: 212
Favorites: 0
Genre: Podcast
Download: Click here!

Comments:

No comments yet. Be the first one :) !